מסלול הלידים והפניות LIVE לבעלי מקצוע

״הפלטפורמה שלנו נועדה לספק עבודה שוטפת לאנשי מקצוע מיומנים תוך מתן מחירים הוגנים ונוחים ללקוחות עבור שירותים יוצאי דופן״

הצטרפו היום כבעלי מקצוע בקומיטמנטס ותיחשפו ליותר לקוחות

בקומיטמנטס מקבלים גישה לכל הפרויקטים שמתפרסמים באתר ויכולים
להגיע ליותר לקוחות פוטנציאליים, בלי מאמצי שיווק רק עם הצעות מחיר רלוונטיות.

בואו תבדקו אותנו ללא התחייבות!

מנוי פניות חודשי

ללא התחייבות
249 לחודש ללא התחייבות
  • פרופיל עסקי באתר
  • מיני אתר הכולל אודות, המלצות.
  • יותר מ-15 לקוחות בכל חודש.
  • פרסום שוטף בעמוד הפייסבוק של האתר.
ללא התחחיבות
אברהם ברוך
אברהם ברוך
Read More
תודה על התוצאות המדהימות שקיבלתי באמצעות קומיטמנטס! אני מקבל שיחות ולידים בקפיצות משמעותיות וכל חודש אני רואה גידול משמעותי בעסק שלי. האיכות של הלידים היא ברמה הגבוהה ביותר והשירות שאתם מספקים הוא ללא תחרות. אני ממליץ בחום על האתר לכל בעל מקצוע שרוצה להרחיב את מערך הלקוחות שלו ולקבל תוצאות מובטחות.
יעקב בוזגלו
יעקב בוזגלו
Read More
קומיטמנטס הפך להיות הכלי החשוב ביותר בעסק שלי. אני מקבל שיחות ולידים בצורה קבועה והתוצאות פשוט מדהימות. האיכות של הלידים מצוינת והם עוזרים לי להגדיל את המכירות ולהרחיב את הלקוחות שלי. אני מאוד מרוצה מהשירות שאתם מספקים וממליץ בחום לכל אינסטלטור שמחפש דרך אמינה ויעילה לגיוס לקוחות בצורה שוטפת.
משה לב
משה לב
Read More
אין לי מילים לתאר אני מקבל שיחות באופן יציב והתוצאות פשוט מדהימות. השירות של קומיטמנטס הוא מעל ומעבר לכל הציפיות שלי. האיכות של השיחות והפניות מעולה והאתר עצמו נוח לשימוש וידידותי, אני ממליץ בחום על האתר שלכם.
יורי שפניצרי
יורי שפניצרי
Read More
ההשפעה של האתר על העסק שלי היא לא נתפסת. הגיוס של העבודות דרך האתר הוא פשוט מדהים. אני מקבל שיחות באופן קבוע בערך 20 שיחות בכל חודש והם מתאימים בדיוק אייכותיים ביותר. אני ממליץ בחום על השירות המקצועי שלכם ועל התוצאות המרשימות שהצלחתי להשיג.
Previous
Next

שאלות נפוצות

קומיטמנטס שמה לעצמה למטרה למנוע את הקושי בלייצר עבודה בכל חודש ולרדוף אחרי הצעות מחיר ולקוחות.
אנחנו מאמינים שעסקה נסגרת כאשר לקוח באמת זקוק לאותו שירות, ולכן מה שעשינו בנינו אתר שמקודם בגוגל על מילות החיפוש הנפוצות והרלוונטיות ביותר וכך כל פנייה שמגיע אלייך היא הפנייה האייכותית ביותר שנסגרת על המקום.
אין יותר מרדף אחרי לידים ועבודה! מהרגע שתצטרף העבודה תרדוף אחרייך! 

לאחר שתירשם לאתר אנחנו מקימים לך בפרופיל עסקי (מיני אתר קטן) שכולל בתוכו את כל המידע שחיוני על העסק שלך מתוך מה שציינת בהרשמה.
אנחנו אוספים עלייך המלצות מכל רחבי הרשת ומוסיפים אותם לפרופיל שלך כך שכל גולש שיהיה מעוניין בשירות שלך יוכל לחזק את סגירת העסקה איתך.


כן, יש לנו צוות תמיכה מומחה המוכן לעזור לך בכל שאלה או בעיה שיש לך.
אנחנו נמצאים כאן כדי להקל על התהליך ולהפוך את תהליך גיוס הלקוחות לפשוט וקל יותר.

אנחנו מספקים פניות במגוון רחב של תחומים של בעלי מקצוע בייתיים, כולל אינסטלטורים, אנשי שיפוצים, חשמלאים, צבעים, מובילים ועוד…

אצילנו לא תשלם אחוזים מהעסקה או תשלום רק כדי להופיע באתר. אנחנו גובים תשלום קטן עבור כל פניית שירות שנשלחת אליךעם מודל “קבל פניות עכשיו, שלם אחר כך”, תוכל להתחיל לקבל פניות מלקוחות עוד לפני ששילמת, וחשבונך יחוייב רק עבור הפניות שנשלחו אליך. לא קיבלת? לא שילמת. התמחור של פניות השירות תלוי בשירותים שאתה מספק ומתחיל ב 20 ₪ לפניה.

אנו משקיעים המון מאמצים באיכות הפניות שאנו מספקים מתוך האתר. כל ליד עובר בדיקה ווידוא של מידע כדי לוודא שהוא איכותי ומתאים.
בנוסף כל הכניסות שמגיעות לאתר אלו כניסות אורגניות מתוך גוגל לאחר שחיפשו את השירות הנדרש.

פנייה רלוונטית מבחינתו זאת פנייה שהגעת לביקור אצל הלקוח אם יצא עסקה או לא זה כבר לא בשליתטנו.

יש לנו מספר אפשרויות לשידרוג החשיפה שלך באתר, כולל הצגה בראש הדף, הצגה בעת שימוש בחיפוש ועוד.
אנא צור קשר איתנו למידע נוסף.

כל שאתה צריך לעשות הוא להירשם באתר שלנו, למלא את הפרטים הדרושים ולהגדיר את ההעדפות שלך.

התחומים המובילים באתר